První pomoc živě
16 Led

První pomoc živě

Štítky: ,

Minulý týden naše kancelář podstoupila školení První pomoc živě. Školit nás přijela přímo zakladatelka tohoto projektu, paní Lucie Balarinová.

„Živé“ školení doporučujeme všem našim partnerům a zákazníkům, ať již pracují ve skladu, či v kanceláři. Školení je dělané vždy na míru – se školitelem si dopředu domluvíte, o co máte zájem, a stanoví se možná rizika na vašem konkrétním pracovišti.

Nedovedete si pořádně představit, co by se mohlo stát pracovníkovi v kanceláři? Věřte, že my jsme byli důkladně poučeni a objevili jsme rizika, která nás ani nenapadla.

Přibližně hodinu nezbytné teorie následovala praktická část, kde si každý mohl vyzkoušet základní postupy první pomoci a probrali jsme možná nebezpečí týkající se přímo našeho pracoviště. Kurz byl zakončen modelovými situacemi, kdy jsme se vystřídali v zachraňování zakrvácených a bezvědomých kolegů ze skladu a následně z autonehody.

Díky této praktické ukázce se člověk dostal do pocitově reálně stresové situace a ověřil si, že teorie je pěkná věc, ale uvést ji do praxe vyžaduje hodně fyzického úsilí a psychické odolnosti. Především pro člověka, který se v podobné situaci ocitne poprvé.

Tímto bychom chtěli paní Balarinové poděkovat, že nám nachystala velmi realistickou zkušenost, díky které si zásady první pomoci zcela jistě zapamatujeme.

Více o úžasném projektu První pomoc živě zde: http://www.prvnipomoczive.cz/cz/home

 

,

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.