Společnost JaRo Sea & Air Services s.r.o. byla založena Janem Vlaanderenem a Karlem Konečným na začátku roku 2012 v Brně. Původní zaměření firmy bylo především na námořní sběrné zásilky. Postupně jsme svou působnost rozšířili na leteckou, železniční i silniční přepravu, s cílem zajistit našim zákazníkům komplexní servis v transportu zboží.

Naší specializací je mimo jiné tzv. „cross trade“. Jedná se o trojstranné obchody, kdy prodávající převeze zásilku přímo k jeho kupujícímu včetně neutralizace dokladů od původního dodavatele. Tímto umožňujeme našim zákazníkům významně ušetřit na dopravě a celním řízení.

Získané certifikáty

SSL_jaro
Cert_Brno_20231024_1
Cert_Slovakia_20231
0001

PODPORUJEME

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ – Ústřední krizový tým v jeho aktivitách, především na poli krizové připravenosti a to osobní účastí na mimořádných událostech (Ústřední krizový tým ČČK) a poradenství pro humanitární logistiku.

JAPONSKOŠKODOVKOU v celním a logistickém poradenství. Zajištění přepravy včetně vývozního a dovozního odbavení z Japonska zpět do ČR.  

ZÁCHRANÁŘ NA CESTÁCH (PARAMEDIC ON JOURNEY) v logistické podpoře během cesty kolem světa.

SPOLUPRACUJEME

Univerzita obrany – Katedra logistiky (UNOB) – spolupracujeme na poli odborných stáží pro studenty UNOBu a výzkumných logistických projektů.

Historie

Společnost byla založena v roce 2012.

V průběhu roku 2013 jsme vstoupili do sítě logistických agentů CGLI, abychom tento servis mohli poskytovat celosvětově. Od stejného roku se věnujeme přepravě zboží po Transsibiřské magistrále, tzv. Hedvábné stezce, která propojuje Evropu s Dálným východem.

V následujícím roce 2014 jsme se stali členy IATA – CASS jako schválenými agenty pro leteckou přepravu.

Od roku 2015 se postupně specializujeme rovněž na odvětví nebezpečných zásilek a to pro všechny nabízené typy přepravy.

V roce 2016 jsme zahájili železniční sběrné přepravy po zmíněné Hedvábné stezce. Ve stejném roce jsme vstoupili do Svazu spedice a logistiky, kde od roku 2017 absolvujeme logistický program „Spediční Expert FIATA“.

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.