Letecká přeprava

Potřebujete přepravit náklad co nejrychleji? Ideálním řešením je letecká doprava. Jako schválený IATA agent spolupracujeme s leteckými společnostmi, které využívají více než 700 letišť pro import a export. Možnost využití charterových i pravidelných letů s odlety až několikrát týdně. Náklad je možné odeslat i přímými linkami do vybraných měst v Kanadě, Spojených státech, Rusku, Číně a dalších zemích.

Pomocí letadla pro Vás zařídíme tyto typy nákladů:

1kilové až několikatunové zásilky
Expresní zásilky pod 100 kg hmotnosti v režimu priority (2 – 4 dny) a economy (6 – 8 dnů)
Nebezpečné věci – DGR

Možnosti přepravy

Váš náklad dopravíme z letiště do domu, z domu na letiště nebo z domu do domu. Leteckou přepravu je možné kombinovat také s námořní (sea – air). Tato kombinace je rychlejší než samotná námořní a zároveň levnější než letecká. Alternativou k letecké přepravě z/na Dálný východ je využití železniční přepravy – Hedvábná stezka.

V rámci letecké přepravy zajistíme nezbytné činnosti spojené s transportem (vystavení leteckých nákladních listů, štítkování aj.) a vyřídíme potřebná povolení a celní řízení. Zásilku připojistíme dle Vašeho přání bez ohledu na cílovou destinaci.

Cross-trade (třístranný obchod)

Pokud si budete přát, zprostředkujeme cross trade (třístranný) obchod – zásilku přepravíme od dodavatele přímo k Vašemu zákazníkovi, což Vám umožní ušetřit náklady na přepravu a celní řízení. V rámci cross trade zajistíme také výměnu obchodních dokumentů (přeprodej na cestě).

Chci přepravit zásilku

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.