Letecká přeprava

Pošlete svůj náklad letadlem. Je to nejrychlejší cesta 

Letecká doprava je ideálním řešením, pokud potřebujete zásilku do cíle přepravit co nejrychleji. My v Brně víme, jak na to. Od roku 2014 jsme agentem IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců), a spolupracujeme tak s leteckými společnostmi, které využívají více než 700 letišť pro import a export. K přepravě nám slouží charterové i pravidelné spoje s odlety až několikrát týdně. Vaši zásilku můžeme také odeslat přímou linkou do vybraných měst v Kanadě, Spojených státech, Rusku, Číně a dalších zemích. 

Možnosti přepravy 

Váš náklad spolehlivě dopravíme z letiště do domu, z domu na letiště nebo přímo z domu do domu. Leteckou přepravu můžeme také zkombinovat s námořní (jedná se o takzvanou sea-air dopravu). Díky tomu bude transport zboží levnější, ale stále rychlejší, než kdybychom použili pouze námořní přepravu. 

Pokud na doručení zboží zas tak moc nespěcháte, bude se vám hodit, že Evropu s Dálným východem spojuje Nová Hedvábná stezka. Železniční přeprava na této trase je levnější než letecká a zároveň rychlejší než námořní.

V souvislosti s přepravou pro vás zařídíme vystavení leteckých listů, štítkování a další náležitosti. Kromě toho se postaráme o potřebná povolení, celní řízení a zásilku připojistíme podle vašeho přání, bez ohledu na cílovou destinaci. 

Využijte k přepravě svého zboží nejrychlejší formu dopravy. Pomůžeme vám.

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.