Námořní přeprava

Vaše zboží spolehlivě přepravíme po vodě 

Když potřebujete zásilku přepravit na velké vzdálenosti, bývá námořní doprava tou nejlevnější variantou. Vyplatí se ale i na kratší trasy, například do Irska, Španělska, Finska, Egypta nebo Tunisu. V Česku využíváme 8 překládkových terminálů a 3 terminály pro sběrné zásilky. Ty se nacházejí v Praze, Brně a Ostravě. K dopravě zboží do evropských přístavů fungují pravidelné kombinované spoje: vlak + loď / kamion + loď. 

Přes moře doručíme tyto typy nákladů 

  • jednotlivé kusy zboží (LCL = Less than Container Load) 
  • celokontejnery (FCL = Full Container Load) 
  • nadrozměrné náklady (Breakbulk)
  • nebezpečné zboží (IMDG = International Maritime Dangerous Goods) 
  • nápoje pomocí flexitanku (možnost nakládky až 24 000 litrů) 

Možnosti přepravy 

Zajišťujeme dopravu nákladu z přístavu do domu, z domu do přístavu a z domu do domu. Využíváme k tomu kombinaci námořního, železničního a silničního uzlu. Kromě samotného transportu se postaráme také o potřebná povolení, celní řízení a zásilky připojistíme podle vašeho přání, bez ohledu na cílovou destinaci.  

Pokud na doručení nákladu spěcháte, je možné spojit námořní přepravu s leteckou (jedná se o takzvanou sea-air dopravu). Tato varianta je rychlejší, než kdyby zboží putovalo jenom po moři, a zároveň vás vyjde levněji než samotná letecká přeprava.

Cross trade (třístranný) obchod

Pokud si budete přát, zprostředkujeme cross trade (třístranný) obchod – zásilku přepravíme od dodavatele přímo k Vašemu zákazníkovi, což Vám umožní ušetřit náklady na přepravu a celní řízení. V rámci cross trade zajistíme také výměnu obchodních dokumentů (přeprodej na cestě).

Využijte výhod námořní dopravy. Naplánujeme trasu za vás!

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.