Námořní přeprava

Námořní přeprava bývá ze všech módů přepravy nejlevnější – především na velké, ale i menší vzdálenosti (Irsko, Finsko, Španělsko, Egypt, Tunis aj.). Vzdálenost z/do jednotlivých evropských přístavů překonáváme prostřednictvím pravidelných kombinovaných spojů (vlak/kamion). Využíváme 8 překládkových terminálů v ČR a 3 terminály pro sběrné zásilky (Praha, Brno, Ostrava).

Námořní přepravou doručíme tyto typy nákladů:

Jednotlivé kusy zboží (LCL – Less than container load)
Celokontejnery (FCL – Full container load)
Nadrozměrné náklady (Breakbulk)
Nebezpečné náklady (IMDG)
Nápoje pomocí FLEXITANKU (možnost nakládky až 24 000 litrů)

Možnosti přepravy

Zajišťujeme doručení nákladu z přístavu do domu, z domu do přístavu a z domu do domu (kombinace námořního, železničního a silničního uzlu). Námořní přepravu je možné kombinovat také s leteckou (sea – air). Tato kombinace je rychlejší než klasická námořní a zároveň levnější než letecká.

V rámci námořní přepravy zajistíme vše nezbytné spojené s transportem a vyřídíme potřebná povolení a celní řízení. Zásilky připojistíme dle Vašeho přání bez ohledu na cílovou destinaci.

Cross trade (třístranný) obchod

Pokud si budete přát, zprostředkujeme cross trade (třístranný) obchod – zásilku přepravíme od dodavatele přímo k Vašemu zákazníkovi, což Vám umožní ušetřit náklady na přepravu a celní řízení. V rámci cross trade zajistíme také výměnu obchodních dokumentů (přeprodej na cestě).

Chci přepravit zásilku 

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.