Neříkáme, že to nejde. Raději vám řekneme, jak to půjde nejlépe.

Letadlem, lodí, vlakem nebo kamionem. Jakákoliv zásilka se dá doručit a my víme, jak na to. Neřídíme se šablonami a optimální řešení hledáme vždy po zvážení všech faktorů. Žádný způsob přepravy pro nás není překážkou a nebojíme se ani jejich kombinací, pokud je to pro Vás výhodnější.

Awesome Image

Námořní přeprava

Vyplatí se zejména při přepravě na velké vzdálenosti. Doručíme pro vás zásilky kusové, celokontejnerové i nadrozměrné. Poradíme si i s nebezpečným zbožím.

Číst více
Awesome Image

Letecká přeprava

Ať už chcete přepravit obálku, nebo několikatunové cargo, letecká přeprava je ta nejrychlejší cesta. Poradíme, jak naložit s nebezpečným zbožím včetně jeho dokumentace, a zařídíme kompletní odbavení.

Číst více
Awesome Image

Železniční přeprava

Jednoznačně nejspolehlivější a nejekologičtější varianta přepravy. Zajistíme pro vás dopravu v rámci Evropy i speciální servis přes Transsibiřskou magistrálu na Dálný východ a zpět.

Číst více
Awesome Image

Silniční přeprava

Dokáže flexibilně reagovat na změny v itineráři cesty. Zajistíme pro vás celovozovou a sběrnou přepravu v rámci České republiky i celé Evropy. K dispozici máme také chladicí a termo vozy.

Číst více
Awesome Image

Celní řízení

Vyřídíme pro vás veškeré dokumenty potřebné pro import a export, a to v rámci ČR, Slovenska i celé Evropy. Ve vybraných zemích EU vám zprostředkujeme také fiskální celní řízení.

Číst více
Awesome Image

Pojištění

Zásilky připojistíme tak, jak budete potřebovat, bez ohledu na cílovou destinaci a nad rámec minimální odpovědnosti dopravce. Zajistíme také připojištění hodnoty zboží v případě společné havárie na moři.

Číst více
Awesome Image

Překládka a skladování

Ve skladech v Brně a Praze umožňujeme překládku a krátkodobé i dlouhodobé skladování zboží. Zajistíme jeho kompletaci a paletizaci, případně další požadované služby. Další terminál pro překládku se nachází v Ostravě.

Číst více
Awesome Image

Poradenství

Pomůžeme vám zorientovat se v tuzemských i světových přepravních úmluvách. Najdeme optimální řešení přepravy vašeho nákladu a doporučíme vám vhodnou přepravní podmínku (INCOTERMS). Jste-li začínající exportér či importér, poradíme vám s kompletní realizací dovozu a vývozu.

Číst více

Chci přepravit zásilku. Jaký je postup?

1. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, mailu nebo kontaktního formuláře
2. Na základě vašich požadavků najdeme společně optimální řešení pro přepravu vaší zásilky
3. Zpracujeme kalkulaci, do které zahrneme váhu, objem a rozměry nákladu; trasu (odkud – kam); způsob transportu a jízdní řád včetně předběžného termínu doručení
4. Zasíláme Vám nabídku, která je „all in“ – to znamená finální a bez skrytých poplatků
5. Nyní stačí jen objednat

V tuto chvíli začínáme realizovat Vaši zakázku:

1. Obvoláváme, mailujeme, bookujeme – zkrátka děláme vše pro to, abychom zajistili bezproblémovou přepravu Vašeho nákladu
2. Vytváříme itinerář cesty, včetně přesných časů odjezdů/příjezdů
3. Pomáháme zajišťovat veškeré potřebné dokumenty pro celní řízení
4. Dáváme věci do pohybu a sledujeme průběh cesty zásilky
5. Po všech potřebných procedurách doručíme na místo a v čase dle Vašeho přání

agencií po celém světě

zemí

kontinentů

cíl – spokojený zákazník

Získané certifikáty

SSL_jaro

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady ochrany osobních údajů.

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.