Notino, s.r.o.

Spolupráce s firmou JaRo Sea + Air Services si velmi vážím, protože jsou schopni a zároveň ochotni poskytnout informace v takovém rozsahu, kde již konkurenci dochází znalosti a nestačí dech. V JaRu jsou dříči, nezastaví je žádný neobvyklý požadavek. Cením si i toho, že u práce opravdu přemýšlí. Již se stalo, že jsem jako zákazník potřeboval něco zařídit podle běžných zvyklostí, ale JaRo mě upozornilo, že nastalou situaci lze řešit i jinak a navrhli mi přijatelnější variantu. Přesně takto proaktivní přístup očekávám při spolupráci s partnerem. Dodavatelů je spousta, ale jen partner má nadhled, poradí, má zájem na rozvoji společného businessu a přijde vždy s něčím navíc. To je přidaná hodnota firmy JaRo a jako taková je k nezaplacení.

Přepravu Vám zajistí tzv. na klíč, pomůžou Vám vyjednat lepší dopravní podmínky s dodavatelem, případně převzít celou komunikaci s dodavatelem a následně pak nabídnout optimalizaci dopravních podmínek. Už pouze s touto společností konzultuji velmi netradiční dotazy týkající se např. vstupů na nové trhy, přepravy nebezpečných látek, možnosti ještě rychlejšího doručení než expresně, záležitosti týkající se celních procedur a spoustu dalších požadavků, které bych zařadil do kategorie „pro fajnšmekry“. Líbí se mi jejich krédo, které říká: “ nedokážeme zabránit všem problémům, ale garantujeme, že se k nim postavíme čelem a budeme je řešit.“ Je to náročný závazek, ale svou ochotou, profesionálním přístupem a výbornými cenami si získali mé sympatie a doporučení.

Přemysl Ostarek, Transport Manager, Notino

FairFox spol. s r.o.

S firmou JaRo spolupracujeme již několik let a jsme velmi spokojeni s komplexností a kvalitou služby, kterou nám poskytuje. Doprava zboží z Asie pro nás teď znamená pouze napsání jednoho e-mailu s objednávkou a poté převzetí zboží v našem skladu. Vřele doporučuji.

Dana Antošíková, CEO, FairFox spol. s r.o.

BONAPARTE GAMES s.r.o.

Spolupráce s fy JaRo se postupem času stala spíše přátelským než obchodním vztahem. Víme o sobě vzájemně leccos, ale hlavně to, že se na pracovníky firmy můžeme stoprocentně spolehnout, rozumí své práci, nabídnou nejlepší řešení, pracují rychle a samostatně. Děkujeme.

Ludmila Mourečková & Mgr. Václav Uzlík – fy BONAPARTE

 

ČD Logistics, a.s.

Společnosti JaRo Sea & Air Services s.r.o. se podařilo pochopit filozofii a potřeby naší společnosti a proto je pro nás partnerem, na kterého se s důvěrou obracíme při řešení našich přeprav. Přístup této společnosti považujeme za profesionální a s výsledky jejich práce jsme velmi spokojeni.

ing. Bohumír Holman, Manažer logistiky, Logistics

STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

Se společností JaRo Sea & Air Services spolupracuji již více jak 5 let a po celou dobu jsem se spoluprací velmi spokojen. Oceňuji především individuální přístup ke každé zakázce, flexibilitu, vstřícnost a ochotu řešit i nestandardní situace. Vždy se také mohu spolehnout na odborné poradenství v rámci přeprav nebo celního řízení. Vřele doporučuji!

Bc. Jan Jelínek – Logistics manager

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.