PRVNÍ KONFERENCE O HUMANITÁRNÍ LOGISTICE
8 Pro

PRVNÍ KONFERENCE O HUMANITÁRNÍ LOGISTICE

Štítky: , ,

Jsme hrdí, že jsme mohli být u zrodu vzdělávací platformy Hope-Log, kerá je organizátorem první konference o humanitární logistice. Konferenci finančně spolupodporujeme a koná se již příští týden 13.12.2023

Cílem konference je identifikovat klíčové problémy v oblasti humanitární logistiky. Společně najít nové cesty, jak lépe reagovat na mimořádné situace a poskytovat rychlou a efektivní pomoc. Vzájemné sdílení zkušeností a znalostí podpoří zlepšení logistických a součinnostních procesů, které jsou klíčové pro poskytování účinné humanitární pomoci.

Pečlivá příprava se vyplácí. „První dny po vypuknutí mimořádné události jsou vždy náročné a objevuje se řada problémů, například nápor materiálu, nedostatek lidí, náročnost koordinace ve skladech či nedostupnost důležitých osob nebo zasažení komunikační infrastruktury,“ upozorňuje Dušan Repík. „Z našich zkušeností vyplývá několik opakujících se poznatků, a to sice že pečlivá příprava v dobách klidu se vyplácí.“

Příspěvky budou prezentovat zástupci Hasičského záchranného sboru ČR, Armády ČR, významných neziskových organizací nebo zástupce Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Konference je koncipovaná jako neveřejná, pouze pro oslovené hosty, kteří se profesně pohybují v oblasti logistiky nebo bezpečnostní politiky státu. 

Zdroj Hope-Log.

, ,

Vytvořilo PROFICIO

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování, analytiku a pro účely cílení reklamy.